назад
Загалом: 0,00 

Доставка у відділення Нової Пошти
Доставка здійснюється в будь-яке обране Вами відділення Нової Пошти. Вартість доставки залежить від типу оплати та вартості товару. Пересилання товару по Україні оплачується покупцем згідно тарифів служби доставки “Нова Пошта”. При надходженні посилки у Ваше відділення Ви отримаєте повідомлення і зможете забрати Ваше замовлення.

Замовлення, що були здійснені у будні дні (з понеділка по п’ятницю), до 14:00 оформляються у день замовлення. Замовлення, що були здійснені після 14:00 оформляються наступного дня. Замовлення, що були здійснені у вихідні дні (субота, неділя та державні вихідні дні), оформляються у перший робочий день.
З’ясувати дату отримання і вартість доставки вашого замовлення Ви можете зателефонувавши на нашу гарячу лінію або відвідавши сайт компанії «Нова Пошта».

Адресна доставка кур’єром Нової пошти
Ви можете скористатися адресною доставкою по всій Україні. Цей тип доставки здійснюється кур’єрами Нової Пошти. З тарифами доставки “до дверей” Ви можете ознайомитись на офіційному сайті служби доставки “Нова Пошта”.
Такий вид доставки здійснюється після повної попередньої оплати замовлення.