назад
Загалом: 0,00 

Оплата готівкою при отриманні товару

Ви можете здійснити оплату при отриманні товару у вказаному Вами відділенні Нової Пошти.

Оплата здійснюється після перевірки складу посилки на відповідність замовлення і товарному чеку виключно в національній валюті. Звертаємо Вашу увагу, що при отриманні посилки у відділенні Нової Пошти і оплаті Ви підписуєте акт прийому-передачі, яким підтверджуєте факт перевірки посилки на відповідність, а також погоджуєтеся з зовнішнім виглядом товару, його комплектацією і не маєте претензій до інтернет -магазину і компанії “Нова Пошта”.

Оплата сервісом Liqpay

У нас Ви можете без будь-яких проблем, оплатити бажаний товар банківською картою VISA та MasterCard. Банківська картка Visa та MasterCard дають Вам змогу оплатити товар через платіжну систему LiqPay. Для цього потрібно при оформленні замовлення вибрати спосіб оплати  LiqPay. І так, докладніше про те, як здійснити оплату за допомогою платіжної системи LiqPay:
Після того як Ви заповнили форму замовлення, оберіть спосіб оплати. Наступним кроком натискайте кнопку “Відправити”, а після “Оплатити”. Вас автоматично направить на сайт LiqPay. Виконуючи усі вказівки, Ви ввійдете в систему. Заповніть дані Вашої картки і оплатіть товар. Для повернення коштів при скасуванні замовлення зверніться на гарячу лінію, або заповніть форму на сайті.